niedziela, 11 grudnia 2022

6 pomysłów na dekoracje świąteczne

Cześć :)

Do świąt Bożego Narodzenia co raz bliżej, czas więc pomyśleć o dekoracjach do domu :) Dlatego przygotowałam dla Was przypomnienie kilku dekoracji przygotowanych przez nasz Design Team. Mam nadzieję, że poniższe prace zainspirują Was do stworzenia własnych ozdób.1. Na początek zobaczcie ten piękny wianek. Wystarczy baza z gałązek, możecie sami ją wykonać lub kupić gotową, dodać kilka ręcznie robionych poinsecji, trochę gałązek, np. wyciętych wykrojnikiem, kilka szyszek i białych, złotych kulek aby stworzyć taką wspaniałą dekorację. Wianek będzie witał gości jeśli powisisz go na drzwiach domu lub mieszkania. Możesz powiesić go również nad kominkiem :)
 


2. Jeśli nie masz miejsca na dużą choinkę lub oprócz dużej choinki chcesz mieć również mniejszą na komodzie np. w przedpokoju, salonie lub sypialni to polecam wykonać samemu choinkę z papieru lub z szyszek i mchu lub z gotowej bazy tekturowej lub hdf. Dodajcie do swojej choinki kilka ręcznie robionych poinsecji z papieru lub foamiranu. W pierwszej choince są również piękne koronki, w drugiej są nawet delikatne światełka aby dodać więcej świątecznego nastroju.

3. Ciekawą dekoracją są większe zawieszki. Można zaczepić je np. na wewnętrznych drzwiach, a oknie lub przy karniszu, a nawet na lustrze w przedpokoju. Bazę takiej zawieszki można wykonać samemu lub kupić gotową baze z tetury lub hdf. Kształty i kolorystyka mogą być dowolne, wedle naszych upodobań czy wystroju wnętrza. Nasz DT stworzył takie dekoracje w kształcie bombek i choinki.
4. Dekoracje to również mniejsze zawieszki na choinkę. Przykładem są poniższe piękne rozetki z papieru z papierowymi poinsecjami i ilustracjami pierniczków. Takie dekoracje to może być świetna przedświąteczna zabawa z dziećmi :)5. Jeśli lubicie wieszać na ścianach zdjęcia to możecie wykonać layouty lub banery. W miejsce zwykłej ramki można zwiesić proporczyk ze zdjęciem udekorowany kwiatami i świątecznymi gałązkami.6. Nie zapomnijcie przygotować dekoracji do swojego scrap roomu lub scrap kącika. Takie pudełko w złote gwiazdki z pięknymi kwiatami i kilkoma gałązkami wyciętymi wykrojnikami będzie stanowiło ciekawą i praktyczną ozdobę.Mam nadzieję, że czujecie się zainspirowani i wykorzystacie nasze pomysły do stworzenia własnych dekoracji.

Pozdrawiam cieplutko
Monika Prokop-Królak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz