Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DT Regina Skibińska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DT Regina Skibińska. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 25 lutego 2021

Ostatni post i najlepsze życzenia/ Last post and best wishes

 Witajcie kochani

Dzisiaj nadszedł dzień mojej ostatniej inspiracji dla Was w ramach DT Craft Passion. Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie, za wszystkie komentarze i doping. Monice, dziękuję, że dała mi szansę tworzyć przez jakiś czas w tak wspaniałym gronie projektantek. Dziewczyny powodzenia i dalszych sukcesów :*

A teraz przejdę do inspiracji- to kartka z najlepszymi życzeniami . Użyłam papierów z kolekcji Cosy Cottage&Gold arkusza 01 oraz 01 Gold . Dodatkowo wycięłam duże banerki z paska Cosy Cottage 03, Napis to oczywiście pasek Cosy Cottage 02. W centralnej części ułożyłam tort z kompletu piętrowego tortu. Kwiaty wykonałam z foamiranu i użyłam wykrojników z kompletu nr 8 , pod spod kompozycji użyłam kwiaty wycięte z paska 01 z kolekcji Summer Time. Całość ułożyłam na serwetce #5 i przyozdobiłam pociętymi listkami z gałązki nr 9

Hello guys

Today is the day of my last inspiration for you as part of DT Craft Passion. I wholeheartedly thank you for your support, all your comments and encouragement. Monika, thank you for giving me a chance to work with such a great group of designers for some time. Good luck girls and further successes: *

And now I will move on to inspiration - it's a card with best wishes. I used papers from the Cozy Cottage & Gold collection, sheet 01 and 01 Gold. In addition, I cut out large banners from the strip of Cozy Cottage 03, the inscription is of course a strip of Cozy Cottage 02. In the central part I arranged a cake from a set of two-tier cake. I made the flowers from foamiran and used dies from set no. 8, under the composition I used flowers cut from the 01 strip from the Summer Time collection. I placed the whole on a napkin # 5 and decorated with cut leaves from twig No. 9





Ze sklepu użyłam : I used from store:



Dziękuję Wam i pozdrawiam


czwartek, 11 lutego 2021

Walentynki / Valentine's Day

 Cześć

Już za kilka dni 14 luty czyli dzień świętego Walentego, patrona zakochanych. Dla mnie to szczególny dzień bo właśnie 4 lata temu przyszła na świat moja kochana Zosieńka 😍 ale nie urodzin będzie dotyczyć inspiracja. 

Na dzisiejszą inspirację przygotowałam kartkę walentynkową. Wykorzystałam papiery z kolekcji Glamour Dreams & Silver arkusz 03.Do dekoracji użyłam wykrojników: w centralnej części użyłam Kompletu z owalna ramką z listkami, do kompozycji kwiatowych użyłam wykrojników kwiaty #8 i uzupełniłam listkami nr #10 oraz gałązką #9. Ponadto do dekoracji użyłam banerków z zestawu banerków z cyframi.

Hey

In just a few days, February 14, which is Saint Valentine's Day, the patron saint of lovers. It is a special day for me because my beloved Zosieńka was born 4 years ago 😍 but it will not be my birthday that will be inspired by it.

For today's inspiration I have prepared a Valentine's Day card. I used papers from the Glamor Dreams & Silver collection sheet 03. I used dies for decoration: in the central part I used a set with an oval frame with leaves, for floral arrangements I used flowers # 8 and supplemented with leaves # 10 and a sprig # 9. In addition, for decoration, I used banners from a set of banners with numbers.






Ze sklepu użyłam / I used from store:

Pozdrawiam / Regards

Renia




czwartek, 4 lutego 2021

Pamiątka Chrztu w bieli/Baptism card in white

 Witajcie kochani!

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kartkę z okazji chrztu świętego wykonaną z kolekcji  Romantic Day & Gold. Kompozycje stworzyłam z kwiatów nr 8, korzystając z drugiego i trzeciego co do wielkości kwiatka a także najmniejszych kwiatków czteropłatkowych z wykrojnika nr 9. Liście to oczywiście komplet nr 10 oraz gałązka nr 9. Pod spód dodałam pociętą serwetkę z listkami. Całość kleiłam na taśmy piankowe.

Hello guys!

Today I would like to show you a card for the baptism made of the Romantic Day & Gold collection. I created the compositions from flowers no. 8, using the second and third largest flowers as well as the smallest four-petal flowers from die no. 9. The leaves are of course set no. 10 and a twig no. 9. Underneath I added a cut napkin with leaves. I glued it all on foam tapes.







                                               Ze sklepu użyłam: / I used from store:

Pozdrawiam / Regards
Renia



czwartek, 21 stycznia 2021

Dzień dziadka /Grandfather's day

 Cześć kochani!

Dzisiaj Dzień Babci dlatego wszystkim babciom w dniu ich święta składamy najpiękniejsze życzenia, natomiast jutro będziemy obchodzić Dzień Dziadka. Dlatego już teraz, łapcie szybciutko inspirację na męską kartkę. Bardzo lubię kwiaty więc i tu ich nie zabraknie. Użyłam papierów Craft Passion z kolekcji Cosy Cottage & Gold a motylki pochodzą z arkusza do wycinania kolekcji Romantic Day. W centralnej części znajduje się owalna ramka z listkami a po jej bokach kompozycje kwiatowe. Kwiaty wycięłam z foamiranu wykrojnikami nr #8 i potuszowalam. Dodałam pręciki z kompletu wykrojników. One również są z foamiranu a po podgrzaniu przyjęły bardzo ciekawy kształt. Dodatkowo użyłam gałązek nr #7 i nr #9.


Hi loves!

Today, Grandma's Day, therefore, we wish all grandmothers the best wishes on their holiday, and tomorrow we will celebrate Grandpa's Day. Therefore, now, quickly get inspiration on the men's card. I like flowers very much, so there will be plenty of them here. I used Craft Passion papers from the Cozy Cottage & Gold collection and the butterflies come from the cutting sheet from the Romantic Day collection. In the central part there is an oval frame with leaves and flower arrangements on the sides. I cut the flowers out of foamiran with dies no. # 8 and covered them up. I added stamens from a set of dies. They are also made of foamiran and after heating they took on a very interesting shape. In addition, I used twigs # 7 and # 9.






Ze sklepu użyłam/ I used from store:


Pozdrawiam Was / Regards

Renia