środa, 7 grudnia 2022

5 pomysłów na świąteczną kartkę do koperty

 Cześć :)

Na święta Bożego Narodzenia wysyłamy dużo kartek z życzeniami do rodziny, przyjaciół, znajomych czy osób z którymi współpracujemy :) Jest to piękny gest. 

Każdy kto takie kartki tworzy chce aby były wyjątkowe ale też niejednokrotnie chciałby aby mieściły się do koperty. Wiadomo, że tak jest je łatwiej i taniej jeśli chodzi o wysyłkę :) Dlatego dziś przypomnimy Wam świąteczne kartki do koperty naszego Design Teamu.1. Na początek zobaczcie kartki z jemiołą, oczywiście nie prawdziwą, a wyciętą wykrojnikiwm.
Jedna kartka ma zawieszoną jemiołę na tekturowym delikatnym wianuszku, a druga na kartce w kształcie drzwi.

2. Ze świętami mocno kojarzą się wianki świerkowe, a takie można stworzyć przy pomocy wycinanek z wykrojników :) Dlatego kolejną naszą propozycją są kartki z wianuszkami świerkowymi z dodatkiem gałązek ostrokrzewu.3. Bożonarodzeniowymi kwiatami są poinsecje :) Tworzymy je z papieru, foamiranu a ostatnio nawet  materiału. Poinsecje również są świetne do kartek do koperty. Wycięte wykrojnikami płatki poinsecji można przyklejać na płasko bez wcześniejszego formowania lub możemy je delikatnie uformować aby były odrobinę przestrzenne, wtedy też zmieszczą się do koperty.
4. Choinka to to co najbardziej kojarzy się z Gwiazdką, więc kolejnym pomysłem naszego DT są kartki do koperty z choinką, mogą być z bombkami lub bez :)
5. I na koniec proste kartki z efektowną serwetką na tle błyszczących gwiazdek.
Ciekawa jestem, który pomysł najbardziej się Wam spodobał,
a może sami wykonywaliście już podobne kartki :)

Pozdrawiam i życzę miłego przedświatecznego kartkowania :)
Monika Prokop-Królak

1 komentarz:

newsletter