poniedziałek, 19 grudnia 2022

5 pomysłów na pakowanie prezentów

 Cześć,
Do świąt pozostało kilka dni, przygotowania zapewne przyspieszają tempa. Pamiętajcie o zapakowaniu prezentów dla najbliższych. Jak spakować prezenty? Sposobów jest wiele :) Wiele zależy od tego co chcemy spakować. Możemy przygotować pudełka, torebki, zawieszki. Możemy spakować miminalistycznie np. w biały lub kraftowy papier, obwiązać wstążką i dodać bilecik. Jeśli mamy więcej czasu możemy pudełko czy torebkę okleić papierem scrapowym, dodać serwetkę, kwiaty, gałązki, trochę chlapnięć białą farbką. Zobaczcie na pomysły i wykonanie opakowań do prezentów naszego Design Teamu.1. Torebki są wygodnym sposobem na spakowanie prezentu. Jeśli je ozdobimy będą pięknie się wyglądały pod choinką a obdarowanego jeszcze bardziej zaskoczą i ucieszą. Poniżej prezentuję Wam trzy różne pomysły na ozdobienie torebek. Pierwsza torebka jest dość duża więc i większa dekoracja się na niej zmieściła. Drugi pomysł to kraftowe torebki z białym nadrukiem śnieżynek (możemy nastemplować) z niewielką ale dość efektowna ozdobą. Trzeci pomysł jest dość minimalistyczny jeśli chodzi o kolorystykę, błyszczące gwiazdki i kompozycja z poinsecji i gałązek sprawiają, że pakunki są eleganckie. 

2. Zamiast torebki możemy przygotować pudełka na prezenty.
Tu również możemy oszaleć z dekoracjami.


3. Wyjątkowym pudełkiem na nieduży prezent będzie tzw. exploding box. Możemy umieścić w nim pieniążki, karnet, bilet, kartkę podarunkową, niewielką biżuterię. Pierwszy z poniższych boxów jest typowo zimowy, eh... jak wymarzone białe święta :) Drugi powstał na okoliczność chrztu świętego, który odbywał się w święta. Ma subtelne świąteczne dodatki w postaci kilku gałązek i czerwonych akcentów. 

4. Zawieszki do prezentów są świetnym dodatkiem do torebek czy opakowania z dowolnego papieru pakowego. Jeśli wybierzemy torebkę lub papier w neutralnych, np białym lub kraftowym kolorze to takie zawieszki będą lepiej widoczne i pięknie ozdobią opakowanie. Na odwrocie oprócz imienia obdarowanego możemy wpisać życzenia :)

5. Miłym gestem gospodarza przyjęcia będą drobne podarunki w podziękowaniu za przybycie. Do ich spakowania przydadzą się małe pudełeczka, które możemy dowolnie ozdobić, np. dostosowując ich kolorystykę do naszego świątecznego stołu czy wystroju pomieszczenia. Goście będą mile zaskoczeni :) Takie małe opakowania są również idealne jeśli chcemy wręczyć pieniążki, kartę podarunkową do ulubionego sklepu czy niewielką biżuterię.
Mam nadzieję, że prace naszego Design Teamu Was zainspirują.
Pozdrawiam
Monika Prokop-Królak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz