czwartek, 15 lutego 2024

Exploding box na chrzest / Baptism exploding box

 Cześć :)
Bardzo lubię tworzyć exploding boxy. Lubię wymyślać jakie dekoracje pojawią się na poszczególnych ściankach wewnątrz boxa. We wnętrzu boxa czesto dwie ścianki przeznaczam na życzenia z dodatkiem kwiatów. Pozostałe dwie przeznaczam na dekoracje charakterystyczne dla uroczystości, które wycinam wykrojnikami lub korzystam z papierów scrapowych z ilustracjami do wycinania nożyczkami. Na zewnętrzne ścianki staram się wybrać papier bardziej dekoracyjny, a wieczko ozdabiam tak aby nawiązywało do tego co znajduje się wewnątrz boxa.

Dziś chciałam pokazać Wam exploding box na chrzest, który ze wzglądu na neutralną kolorystykę będzie idealną pamiątką zarówno dla dziewczynki jak chłopca. Skorzystałam z kolekcji papierów Bee Happy (papiery, dodatki do wycinania: wianki i gałązki), wykrojników aniołek, świeca, gołąbek, stokrotki i serwetka okrągła. Aniołek i gołąbek to wykrojniki jednoelementowe, ale każdy z nich wycięłam dwa razy. Aniołkowi w jednym scrapku potuszowałam skrzydełka i aureolę, a z drugiego scrapka odcięłam skrzydełka i aureulę. Dwie części skleiłam na taśmę 3D o gr. 1,5mm. Gołąbkowi w jednym w obu scrapkach potuszowałam skrzydełka, z jednego scrapka odciełam jedno skrzydło. Obie części sklepiłam na taśmę 3D o gr. 1,5mm. W ten sposób przygotowałam ciekawszą, delikatnie przestrzenną dekorację.


Hello :)
I really like creating exploding boxes. I like to think of what decorations will appear on individual walls inside the box. Inside the box, I often devote two walls to wishes with flowers. The remaining two are used for celebration-specific decorations, which I cut out with dies or use scrapbook paper with illustrations to cut out with scissors. I try to choose more decorative paper for the outer walls, and I decorate the lid to match what is inside the box.

Today I would like to show you an exploding baptism box, which due to its neutral colors will be a perfect souvenir for both girls and boys. I used the Bee Happy paper collection (papers, iluustrations for cutting: wreaths and twigs), angel, candle, dove, daisies and round doily dies. The angel and dove are single-piece dies, but I cut each of them twice. I inked the angel's wings and halo in one scrap, and cut off the wings and halo from the second scrap. I glued the two parts using 3D tape, thickness 1.5mm. I inked the wings of the dove in one of both scraps, and cut off one wing from one scrap. I glued both parts with 3D tape,thickness 1.5mm. This way, I prepared a more interesting, slightly spatial decoration.
Produkty Craft Passion / Craft Passion productsPozdrawiam / Greetings

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz