czwartek, 30 stycznia 2020

najbliższe zloty scrapbookingowe i trochę zlotowych wspomnień

Witajcie :)

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku Craft Passion
będzie uczestniczyło w targach i zlotach związanych ze scrapbookingiem.

Najbliższe zloty jakie Craft Passion odwiedzi to:

Craft Wawa w Warszawie 7 marca 2020

oraz
Skrapowisko w Łodzi 28 marca 2020


Bliżej tych wydarzeń będę Was informowała o atrakcjach.
Na pewno będą rabaty na zakupy online z odbiorem podczas zlotów,
może jakieś konkursy lub make & take się pojawią.Postanowiłam, że tym poście podzielę się z Wami moimi zlotowymi wspomnieniami,
oczywiście z perspektywy wystawcy, tj. Craft Passion.

W zlotach i targach scrapowych i rękodzielniczych Craft Passion uczestniczy od początku 2015 roku. Naszym pierwszym zlotem było Craft Wawa, stoisko było małe z kilkunastoma wykrojnikami zawieszonymi na niedużym stojaku i taśmami ułożonymi w koszyczkach. Zabraliśmy ze sobą również inspiracje naszego Design Teamu, co później stało się tradycją :) Pamiętam, że odwiedzający bardzo ciepło nas tam przyjęli jako dość świeżą firmę w branży. Sami zobaczcie jak maleńkie było stoisko i mało było produktów. 

Miesiąc później odwiedziliśmy Skrapowisko w Łodzi, pamiętam, że zgłosiłam Craft Passion dość blisko terminu zlotu i z początku nie było dużych szans na uczestnictwo. Jednak przemiła organizatorka Kamila znalazła dla nas miejsce <3. Kolejnymi cudownymi zlotami i targami, które Craft Passion odwiedziło był Śliązki Zlot Scrapbookingowy tzw. Papiorzany Comber w Katowicach w maju, Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowych w Warszawie w czerwcu, Craft Party w Poznaniu we wrześniu oraz Art in Town w Warszawie w listopadzie.

Wiem, że wymienianie tych wydarzeń wydaje się troszkę nudne. Zrobiłam to aby napisać Wam, że te zloty odwiedzamy co roku bo bardzo lubimy ich atmosferę budowaną przez organizatorów oraz przez Was, odwiedzających te wydarzenia, często bardzo tłumnie :)

Wraz z poszerzaniem asortymentu rosło nasze stoisko, a w raz z nim ilość stojaków, banerów, inspiracji :) Oj... jest co dźwigać ;) Ale mam to szczęście, że są przy mnie serdeczne osoby i mi pomagają. Jeśli odwiedzacie zloty to na pewno zauważyliście, że na większości jest ze mną Justyna z naszego DT, a prywatnie moja koleżanka z podstawówki ;) Czasem jeździł ze mną mój mąż, a czasem nawet syn. Syn oczywiście dużo nie pomagał, ale mógł zobaczyć mamę w pracy podczas zlotu ;) Jego wyjazdy ze mną miały charakter też "wycieczki-przy-okazji". Wtedy zwiedzaliśmy miasta, w których odbywały się zloty, przyjemne z pożytecznym :) Polecam :)
Od 2019 roku współpracuje ze mną moje siostra Marta, w zakresie projektowania papierów i wykrojników, dzięki czemu również towarzyszy mi i pomaga podczas zlotów i targów.

Wracając do samego stoiska Craft Passion,
\to tak np. wyglądało we wrześniu 2016 roku podczas Craft Party w Poznaniu:

... a trochę ponad rok później
czyli w listopadzie 2017 roku na Art in Town prezentowało się tak:


Z każdym rokiem analizowałam możliwość odwiedzenia kolejnych, często nowych zlotów i targów. I tak w 2018 roku oprócz wcześniej wspomnianych wydarzeń Craft Passion odwiedziło również Dolnośląskie Warsztaty Craftowe we Wrocławiu w lutym oraz na przełomie czerwca i lipca, Twórczy Koniec Lata w sierpniu, również we Wrocławiu, Warsztaty w Ustroniu i Art and Craft w Krakowie :) Pod względem ilości wyjazdów 2018 roku był troszkę szalony, tym bardziej, że w połowie 2018 roku Craft Passion poszerzyło swój asortyment o papiery scrapbookingowe.

 Rok 2019 był bardzo bardzo zlotowo-targowy :)
Craft Passion odwiedziło aż 11 zlotów i targów w Polsce, część z nich była kilkudniowa :)
Dochodziły kolejne produkty i np. w październiku nasze stoisko
przywitało was kolejnymi nowymi papierami scrapbookingowymi i wykrojnikami.


Przez te 5 lat, ja i dziewczyny z Design Teamu, przeprowadziłyśmy wiele pokazów i make & take podczas zlotów i targów. W tym roku postaramy się również o tego typu aktywność, abyście mogli lepiej poznać nasze produkty i abyśmy my mogli lepiej się poznać :)


Mam nadzieję, że udało się Wam dobrnąć do końca postu, jest dość długi
choć to i tak zlotowe wspomnienia zebrane w tzw. pigułce :)Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia na kolejnych zlotach i targach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz