niedziela, 5 stycznia 2020

Design Team 2020

Witajcie :)
Z przyjemnością przedstawiam Wam Design Team Craft Passion,
który będzie inspirował Was w 2020 roku:

Hello :)
I am pleased to introduce you Craft Passion Design Team,
which will inspire you in 2020:Zapraszam Was do poznania bliżej naszego zespołu :)
I invite you to get to know our team closer :)


Witajcie! Mam na imię Ewa, zaraziłam się kartkowaniem kilka lat temu i do dziś nie wyleczyłam się z tej "choroby":))) Najchętniej kleję kartki, ale zdarza mi się sięgać również po inne formy. W moich pracach stawiam na przestrzeń - kocham wszelkiego rodzaju składaki, lubię, kiedy są pękate, wielowarstwowe, z elementami mocno wychodzącymi w przód. Prowadzę własnego bloga pod nazwą KARTKULEC, a w najbliższym czasie będę także pracować w zespole Craft Passion. Do zobaczenia!

Hello! My name is Ewa, I got into cardmaking a few years ago and I haven't cured myself of this "disease" until today :))) I prefer making cards, but I also reach for other forms. In my work I focus on spatiality - I love all kinds of folding cards, I like when they are multi-layered, with elements that go strongly forward. I run my own blog under the name KARTKULEC, and in the near future I will also work in the Craft Passion team. See you soon!Witam! Nazywam się Monika Conca. Przede wszystkim jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Pięć lat temu odkryłam scrapbooking i stał się on moją wielką pasją. Moją ulubioną dziedziną scrapbookingu jest tworzenie albumów. Bardzo lubię robić też kartki, boxy na rożne okazje. Prowadzę funpage na Facebook'u "MonikaConca - Moje pasje" oraz kanał na YouTube, pod tą samą nazwą. To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę stać się częścią tego wspaniałego Design Teamu. Bardzo cieszę się, że nadal mogę współtworzyć DT CraftPassion.


Hello! My name is Monika Conca. First of all, I'm the wife and mother of two wonderful children. Five years ago I desovered scrapbookingand it became my great passion. My favourite part of scrapbooking is making albums. I also like to make cards, boxes fo various occasion. I have a funpage on Facebook "Monika Conca - Moje pasje" and YouTube channel, that has the same name. It's great honor for me that I can be a part of this amazing Design Team. I am very happy that I can still contribute to DT CraftPassion.Mam na imię Natalia, pochodzę z Poznania lecz aktualnie mieszkam w UK.
Scrapbooking to moja codzienność... - zupełnie jak kubek kawy ;) -nie wyobrażam sobie dnia bez niego :) Nie ograniczam się do jednego stylu, chętnie tworzę w róznych wykorzystując przy tym różne techniki, jednak najbliższe memu sercu to Shabby chic i Vintage :) Uwielbiam również prace mediowe.

My name is Natalia, I come from Poznań (Poland) but I'm currently living in the UK.
Scrapbooking is my my everyday life... - just like a cup of coffee ;) - I can't imagine a day without it :) I don't limit myself to one style, I like to create in different styles using different techniques, however, my heart is Shabby chic and Vintage :) I also love mixed media work.
Mam na imię Justyna, a moją pasją, która wypełnia wolne chwile jest scrapbooking.
Moja przygoda z papierem zaczęła się około siedmiu lat temu od stworzenia kartek bożonarodzeniowych i wówczas nawet nie przypuszczałam, że tak mnie to zainteresuje. Na początku były tylko kartki okolicznościowe, a z czasem powstały pierwsze albumy, notesy, przepiśniki, zaproszenia, ramki na zdjęcia, exploding box'y. Muszę przyznać, że "papierowy świat" wciągnął mnie na dobre i tak pozostaje po dzisiejszy dzień. 

My name is Justyna, and my passion that fills my free time is scrapbooking.
My adventure with paper began about seven years ago with making Christmas cards and at that time I did not even think that it would interest me so much. At the beginning there were only greeting cards, and over time I made the first albums, notebooks, invitations, photo frames, exploding boxes. I must admit that the "paper world" drew me for good and it remains so to this day.
Okazjonalna (ale zapalona) scraperka, w trakcie przedzierania się przez ścieżki nowej drogi zawodowej jako projektant graficzny/ilustrator. To właśnie projektowanie dla Craft Passion dało mi odwagę do zostania artystką na pełen etat i tym bardziej cieszę się na bycie częścią zespołu w 2020 roku.

An occasional scraper, while breaking through the paths of a new career as a graphic designer / illustrator. It was designing for Craft Passion that gave me the courage to become a full-time artist and the more I look forward to being part of the team in 2020.I na koniec napiszę trochę o sobie. Tworzę od ... zawsze ;) Już w podstawówce robiłam kartki, wtedy też z pomocą taty kleiłam budowle z zapałek. Po studiach na początku kariery zawodowej tworzyłam bużuterię z kamieni szlachetnych i filcu, i od tego zaczęła się moja blogowa przygoda. Z czasem zainteresowałam się kartkowaniem i scrapowaniem, co na początku 2012 roku przerodziło się w ogromną pasję :) W połowie 2014 roku pasja zaowocowała założeniem marki Craft Passion :) Uwielbiam tworzyć kartki, exploding boxy i albumy, od czasu do czasu layouty. Ogromną przyjemność sprawia mi przygotowywanie papierowych i foamiranowych kwiatów do moich prac. 

And finally I will write a little about myself. I have been creating since ... always;) I used to make cards in elementary school, then with the help of my dad I glued match buildings. After studying at the beginning of my professional career, I created jewelry from precious stones and felt, and my blog adventure began with this. Over time, I became interested in cardmaking and scrapbooking, which at the beginning of 2012 turned into a big passion :) In mid-2014, the passion resulted in the establishment of the brand Craft Passion :) I love to create cards, exploding boxes and albums, from time to time layouts. It is a great pleasure for me to prepare paper and foamiran flowers for my work.Zaglądajcie na nasz blog, stronę na Facebook'u i Instagram aby śledzić nowości produktowe, inspiracje naszego zespołu, tutoriale, wyzwania.

Stay tuned to our blog, page on Facebook and Instagram to follow new products, inspirations of our team, tutorials, challenges.Pozdrawiam serdecznie / Warm greetings
Monika

3 komentarze:

newsletter