piątek, 13 lipca 2018

Tort ślubny / Wedding cake

Jak zapewne zdążyliście już zauważyć Craft Passion wprowadziło na rynek swoją nową świeżynkę - papiery! A to co jest w nich najważniejsze i tym samym najfajniejsze to to, że papier się błyszczy dzięki złotej foli. Dla takiej sroczki jak ja to po prostu spełnienie marzeń. Muszę przyznać, że papier jest bardzo wysokiej jakości, a ten ze złotem nadaje się równie świetnie do wykrojników, nawet tych serwetkowych.
Miałam w planach kolejny projekt, a było to ogromne pudełko eksplodujące na ślub. Do jego wykonania wykorzystałam kolekcję Cosy Cottage, wykonałam również pod jej kolorystykę delikatne, eleganckie kwiaty z foamiranu. W moim odczuciu tort mieniący się złotem wyszedł świetnie, a zewnętrzne ścianki boxa ze złotymi kropkami na różowym papierze sprawiają, że pudełko jest dodatkowo wyszukane i zarazem delikatne.
Na końcu posta znajdziecie również króciutki filmik, który przedstawia wielkość projektu oraz to jak pięknie papiery potrafią mienić się w słońcu. Proszę jednak o wyrozumiałość, gdyż to mój pierwszy taki film <3

As you probably notice already, Craft Passion created very new "scrap supplie" - paper and what is the most important and goergous about it, that this papier sparkle because of golden foil on it. For such glittler person like me this is simply fabulous thing. I must say that the paper is very high quality and the one with gold work great with dies, even doilies.
I had the project to make and it was big box for the wedding. I choose Cosy Cottage collection and made foamiran flowers with the same colors. In my opinion golden cake looks fantastic, and golden dots on pink paper are very delicate and fancy.
I made also short movie for you with this box to show you how big it is and how beautiful it sparkle. However please be understanding for me because it is first such "movie" <3

Wykorzystałam / I used
Pozdrawiam cieplutko / Hugs

2 komentarze:

  1. Pudełko jest zachwycająco piękne. Kaźda ścianka wspaniale udekorowana, a tort z kwiatami... cuuudo <3

    OdpowiedzUsuń

newsletter