poniedziałek, 20 listopada 2017

Klasyczne kartki świąteczne/Classic Christmas Cards

Witam serdecznie :)

Czy ludzie wysyłają jeszcze kartki świąteczne? Ostatnio trafiam wśrod znajomych na sporo rozmów na ten temat... I przyznam się szczerze - trochę mi smutno :/ bo kartki przegrywają z mailami i smsami :( A ja uważam, że to taka piękna tradycja! Nie cierpię smsów w stylu "kopiuj-wklej" wysyłanych grupowo wszystkim kontaktom :/ nawet na nie nie odpowiadam... Za to kartki - wysyłam i dostaję, i to sprawia ogromna radość :)
Dziś więc kolejne (zbiór się powiększa!) - tym razem w klasycznej kolorystyce, z czerwienią i drewnianymi szarościami. Użyłam tu niemal wszystkich wykrojników CraftPassion z działu Boże Narodzenie ;)

Do people still send Christmas cards? I've heard last time some discussions about it - and I'll be honest - I'm a litlle bit sad: / because the cards are lost with e-mail and text messages :( And I think it's such a beautiful tradition! I hate texting- paste "sent in bulk to all contacts... even do not reply to it ... But with cards is different - I send them and get in return, and it makes a lot of joy :)
So today I have next two cards (the collection is enlarging!) - this time in classic colors, with red and wooden gray. I've used almost all of CraftPassion dies from Christmas section ;)
Użyłam/I used:Pozdrawiam :****

1 komentarz: