piątek, 4 sierpnia 2017

Karta ślubna w pastelach / Pastel wedding card

Dziś będzie trochę o samym tworzeniu niż o konkretnej pracy ;)
Piękna ciepła pogoda zdecydowanie nie nastraja do siedzenia w domu ;) Zwłaszcza kiedy temperatura w miejscu tworzenia kartek wynosi ok 29 stopni!!!! Na szczęście trochę zelżało i byłam w stanie posiedzieć nad kwiatami i kartką. A jak Wy sobie radzicie z upałami? Ja między tworzeniem kwiatów a kartki chodziłam do łazienki i moczyłam kark wodą :D Pomaga!! :)

Today will be not about card, but about creating.
Beautiful, hot weather isn't the best for sitting at home! And when the temperature at work place is around 29 degrees you simply must postpone your projects! Fortunately it's a little bit colder so I could make some flowers and card. I am wondering how do you deal with heat? Between making flowers and cutting papers I was going to toilet and watering my neck - it helps :)
Wykorzystałam / I used
Pozdrawiam cieplutko / Hugs

7 komentarzy:

 1. Twoja praca oczywiscie piekna, a te upaly dobijaja !
  ja wczoraj probowalam stworzyc cos z foamiranu ale rozgrzane zelazko i 30 stopni w mieszkaniu to nie za dobry pomysl ;) czekam na ochlodzenie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wczoraj z kolei poszłam do pralni przeprasowac pare koszulek, bo mąż juz nei ma w czym chodzić. Skonczyłam przy 3 i spodenkach, a potem poszłam się przebrać, bo przemokłam :P Tak sie zgrzałam! Fakt, żelazko nie jest dorym rozwiazaniem na teraz :)

   Usuń