środa, 13 stycznia 2016

Nastolatce/ for teens

Witajcie!
To mój pierwszy wpis na blogu. Dziś pokażę trochę dziwną kartkę.
Zrobiłam ją dla nastolatki. Nie dziecięcą, nie słodką, ale też nie poważną i nie za bardzo elegancką. Włożyłam w tą kartkę trochę szaleństwa i trochę nieprzewidywalności.

Today is a my first post on this blog.
I made a card for teenagers. Not for children, not sweet, but it is not serious and not very elegant. I pulled on the card a little bit crazy, a bit unexpected.





Prawdopodobnie totalnie wszyscy nastolatkowie rysują coś z tyłu zeszytu;) Znasz jakiegoś, który tego nie robi ?  Dlatego postanowiłam dodać sporo doodlingu. Na liściach wyciętych z czarnego papieru narysowałam bazgrołki białym pisakiem, a na białym papierze czarnym cienkopisem.

All teenagers probably draw something on the back of a notebook;) Do you know some who do not do this? So I added a lot of doodling. On leaves cut from black paper I drew a white pen and black pen on white paper.


 W centrum kompozycji umieściłam napis "Najlepsze Życzenia", wycięty z trzech warstw papierów. Pod tym wykrojnikiem umieściłam serwetkę, która nadała kompozycji lekkości. Wszystkie warstwy podkleiłam na taśmie dystansowej. 

 In the center of the composition I placed a sign, cut out of three layers of paper. Under this die shape I put doily.All layers I made on 3d tape.




1 komentarz:

  1. Wyszło świetnie, kwiatki rewelacja. Myślę że trafiłaś idealnie w gust nastolatki ;)

    OdpowiedzUsuń