czwartek, 15 października 2020

Święta w odcieniach niebieskiego.

 Witajcie,

dziś kolejny czwartek a więc kolejna moja inspiracja :) Mam nadzięję, że czekacie na nie z niecierpliwością tak jak ja. Dzisiaj kolejna świąteczna kartka w której króluje kolekcja Summer Time & Gold. Uwielbiam ten niebieski. A jak święta, to nie może zabraknąć błysku, więc dziś dodatek brokatu.

Jak już wspominałam wykorzystałam papiery z kolekcji Summer Time & Gold arkusze 02 i 03 oraz 03 Gold użyłam ramki zimowej którą ułożyłam w centralnej części, kwiaty to poisencje wycięte z arkusza 02, z kompletu wykrojników użyłam ten najmniejszy i średni. Dodatkiem do kompozycji są urocze gałązki świąteczne. Uwielbiam te ostrokrzewy mają piękne listki. Na koniec oprawiłam napis w mniejsza okrągłą ramkę z kompletu.

Mam nadzieję, że spodobała Wam się moja propozycja, trzymajcie się zdrowo i do następnego.


Welcome,

Today is another Thursday, so my next inspiration :) I hope you are waiting for them impatiently as I am. Today another Christmas card with the Summer Time & Gold collection. I love this blue one. And when it comes to Christmas, there must be some sparkle, so today we add glitter.

As I have already mentioned, I used papers from the Summer Time & Gold collection, sheets 02 and 03 and 03 Gold, I used a winter frame which I placed in the central part, flowers are pieces cut from sheet 02, from a set of dies I used the smallest and the medium ones. Lovely Christmas twigs are an addition to the composition. I love these hollys have beautiful leaves. Finally, I framed the inscription in the smaller round frame from the set.

I hope you liked my offer, stay healthy and see the next one.


Ze sklepu użyłam / I used from the store


Pozdrawiam / Regards


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz