piątek, 28 sierpnia 2020

Nowe osoby w DT / New in DT

Cześć,
W drugiej połowie lipca ogłosiliśmy nabór do naszego Design Teamu.
Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, spośród których, z pomocą obecnego DT, wybrałam
dwie dziewczyny, które dołączyły do naszego zespołu :)
Przedstawiam Wam: Małgosię Janochę oraz Reginę Skibińską !

Hi,
In the second half of July, we announced Design Team Call.
We have received many applications from which I have selected with the help of the current DT
two girls who joined our team :)
I present to you: Małgosia Janocha and Regina Skibińska!


Cześć, nazywam się Małgosia, a w sieci znajdziecie mnie jako DecoRuru. Cieszę  się, że będę mogła Was inspirować w ramach DT CraftPassion. Bardzo lubię tworzyć kartki, zwłaszcza z ręcznie robionymi kwiatami z papieru i w nietypowych formach. Uwielbiam też prowadzić transmisje na żywo. Mam nadzieję, że będziemy się tu razem dobrze bawić!

Hello, here Małgosia and you can find me on the web as DecoRuru. I'm glad that I will be able to inspire you as part of DT CraftPassion. I really like creating cards, especially with handmade paper flowers and in unusual forms. I also love to live stream od Facebook. Hope we have fun together here!Cześć kochani mam na imię Regina, a moją największą pasją jest rękodzieło. Na co dzień prowadzę gospodarstwo rolno-ogrodnicze nastawione na uprawę warzyw. Natomiast po godzinach oddaję się mojej drugiej miłości - kartkowaniu. Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się 7 lat temu, kiedy to postanowiłam stworzyć zaproszenia na własny ślub. Tak bardzo mi się to spodobało, że przepadłam bez reszty i obecnie każdą wolną chwilę spędzam na scrapowaniu. W sieci możecie mnie znaleźć jako Geronimo Rękodzieło Regina Skibińska. Najbardziej lubię robić kwadratowe kartki oraz papierowe kwiaty, które często stają się elementem moich prac. Uwielbiam również robić prace mediowe. 
Bardzo się cieszę, że dołączę do DT i będę mogła tworzyć w tak wspaniałym gronie.

Hi guys, my name is Regina and my graetest passion is handicraft. On a daily badis, manage an agricultural and horicultural farm focused on growing vegetables. My free time I spend to my second love- create cards. My adventure with Scrapbooking began 7 years ago, when I decided to create invitations for my own wedding. I liked it so much that I lost it completley and noe I spend every free moment for scraping. You Can find me on the web as Geronimo Rękodzieło Regina Skibińska. I like the most to make Square cards and paper flowers which ofen become part of my work. I also love mixed media work. I am very happy that I will join to great group and can be a part of DT. Pozdrawiam serdecznie / Warm greetings
Monika Prokop-Królak

1 komentarz:

  1. Bardzo się cieszę na tę współpracę i mam nadzieję że moje inspiracje przypadną Wam do gustu :)

    OdpowiedzUsuń