środa, 3 kwietnia 2019

Aneta Kurek - gościnna projektantka / guest designer

Witajcie,
Dziś mamy przyjemność gościć na naszym blogu Anetę Kurek,
która została wybrana Fanem Stycznia 2019 na naszej Facebookowej Grupie Craft Passion Fan Club.

Hello,
Today, we have a pleasure to host on our blog Aneta Kurek,
she was chosen as a Fan of January 2019 on our Facebook group Craft Passion Fan Club.


Witam!Bardzo się cieszę, że mogę tutaj dzisiaj gościć. Dziękuję za zaproszenie, Moniko!Mam na imię Aneta i pod tym imieniem funkcjonuję w sieci od kilku już lat. Prowadzę bloga "Pasja tworzenia", gdzie prezentuję część swoich prac.Obecnie zajmuję się głównie scrapbookingiem, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło, i robieniem kartek na rózne okazje (cardmaking), ale od zawsze coś zajmowało moje ręce. Wcześniej był to przez wiele lat haft krzyżykowy, wspaniały na ćwiczenie cierpliwości i uważności. :-) Mój styl jest bliski minimalizmowi, ponieważ zazwyczaj unikam nadmiaru warstw i ozdób. Sięgam po różne kolory, lubię eksperymentować z formami prac, oswajać nowe techniki. Dzisiaj mam dla Was mała komódkę, którą ukończyłam ozdabiać właśnie na tę okazję. Wykorzystałam do tego papiery z fantastycznej niebiesko - złotej kolekcji "Summer Time & Gold", kwiaty do wycięcia z pasków oraz wykrojniki: listki z kompletu z ramką i gałązkę #7. Kwiaty ułożyłam warstwowo, mieszając ich rozmiary. Mam wrażenie, że w ten sposób wyglądaja bardziej naturalnie.Dziękuję za spotkanie!

Hello, 
I'm very happy that I'm here today. Thank you for inviting me, Monika!
My name is Aneta and I use this name in the scrap world. I have started to create albums and more complicated cards a few years ago, shortly after I decided to launch my blog "Pasja tworzenia", where you can find my handmade items. At the moment  I'm focused mostly on scrapbooking  (it all stared, when I decided to make an album for my little daughter almost 10 years ago) and cardmaking, but before I was also broidering, what was a great excersise to practise my patience and mindfulness. :-)
I would say, that my style is very close to minimalism. I don't like to use too many layers and adornments. I use different colours. I like to experiment with shapes and to try new techniques.
For today I've prepared a small chest of drawers. I used papers from "Summer Time & Gold Collection", flowers from an additional paper strip and dies: leaves and a branch # 7. I used different sizes of flowers, to make them look more natural. 
Thank you for stopping by!


Aneta dziękuję Ci bardzo za wspaniałą inspirację.
Aneta, thank you very much for your amazing inspiration.

Chciałam Wam przypomnieć pracę, dzięki której Aneta została Fanem Stycznia 2019.
I would like to show you Aneta's project, thanks to which she become  Fan of January 2019.


Do ozdobienia szafeczki i pudełeczka Aneta użyła papierów z kolekcji Summer Time & Gold
oraz wykrojnikowych listków i gałązki: 
To decorate the cupboard and the box Aneta used Summer Time & Gold paper collection
and leaves and twigs cut with our dies:
  
 

Pozdrawiam / Greetings
Monika

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za zaproszenie, Moniko! To była przyjemność i mobilizacja do ukończenia projektu, który tak naprawdę zaczęłam zanim powstało styczniowe pudełeczko. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i cieszy mnie, że wszystko się tak wspaniale ułożyło i mogłaś skończyć szkatułkę :)

   Usuń
  2. Chyba najtrudniej ukończyć coś, co ma się zrobić dla siebie. :-)

   Usuń
  3. tak, zgodnie z powiedzeniem "szewc bez butów chodzi" ;)

   Usuń
 2. Mistrzostwo świata! Coś przepięknego!

  OdpowiedzUsuń