piątek, 29 września 2017

Tylko kwiaty na karcie/ Only flowers on the card

Turdne jest dla mnie tworzenie projektów, które z założenia powinny być wykonane stylem clean&simple. Niestety ja po prostu nie jestem do tego stworzona ;) Zawsze muszą pojawić się w moich pracach elementy 3D. Tak jak w dzisiejszej kompozycji. Na calkiem płaskim papierze, skomponowanym w biel i czerń, z kartki wyłaniają się kwiaty stworzone z pomocą wykrojników Craft Passion oraz pianki foamiran, wszystkie własnoręczne. Czyż taka wersja nie wygląda relewacyjnie?
It is always hard for me to create project that suppose to be clean and, a little bit, simple. I simply can't make it without flowers so in today's composition you will find flat paper with dimensional flowers made with Craft Passion dies and foamiran, all made by my hands. Doesn't it look good, white card and colorful flowers?


📣📣📣 NOWE WYKROJNIKI 📣📣📣
Komplet gałązek choinkowych 🌲 idealnych do kartek i dekoracji bożonarodzeniowych oraz zestaw ośmiu małych kwiatuszków 🌺 z których powstaną piękne kwiatuszki z papieru np. czerpanego i foamiranu.
W sprzedaży online od 02.10.2017 i stacjonnarnie podczas zlotu w Poznaniu 30.09.2017.

📣
📣📣 NEW CRAFT DIES 📣📣📣
A set of tree twigs 🌲 perfect for Christams cards and decorations and a set of eight small flowers 🌺 to create beautiful paper and foamiran flowers.
Online sale form Oct. 2nd 2017.

W pracy wykorzystałam / I used
Hugs

2 komentarze:

  1. przecudne ramki, a kwiatki boskie!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękna kompozycja, kwiaty wyglądają cudownie :)! Kolorystyka wspaniała!

    OdpowiedzUsuń